Exclusive Parket Atelier nabízí komplexní služby od návrhů až po realizace interiérů a domů na klíč. Provádíme kompletní rekonstrukce, nebo novou výstavbu, zajistíme veškeré stavební práce, inženýring a vybavíme kompletní interiér.

Filozofií našeho ateliéru je poskytnout všestranné služby v té nejvyšší kvalitě, a to na jednom místě. Klademe důraz na detail a zajišťujeme dokonalé provedení práce.

Spolupracujeme s řadou externích designérů a architektů, kteří vytváří ojedinělé a působivé kolekce, ve kterých se snoubí fantazie s realitou. Zajišťujeme autorský dohled, výběr a koordinaci dodavatelů, řemeslníků a odborníků, což Vám umožní „hodit“ všechny starosti na naší hlavu.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou nejvyšší odměnou, proto hledáme stále nové cesty, jak splnit i ta nejnáročnější přání.

Při jednání preferujeme osobní přístup, ochotně a rádi zapůjčíme vzorky, zpracujeme nezávazné nabídky. Přizpůsobili jsme otevírací dobu, výjimkou není ani návštěva u zákazníka. Máme vlastní zakázkovou výrobu, v případě potřeby zajistíme i tlumočníka. Přesto, že nabízíme klientům nadstandartní servis, naše ceny odpovídají běžným sazbám. Zakázky realizujeme po celé ČR, na Slovensku, i v Evropě.